RÜZGAR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğinin götürdüğü yerdesin

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» KAdın Ve Erkek Farkı İşte =)
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından kilicbey_289 Cuma Kas. 25, 2011 6:42 pm

» Hot Freeze ile Msn Dondurma Resimli Anlatım
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından mavihayat Cuma Tem. 02, 2010 12:23 am

» bi soruda benden olsun bakalım...
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:50 pm

» Matematik yalan söylemez
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:13 pm

» rüzgarım süperrsin yine yau
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:58 pm

» Sametech ingilizce-Türkçe Paragraf çeviri programı
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:44 pm

» YENİ KATEGORİ VE BÖLÜM ÖNERİLERİ BURAYA...
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından FoDdEr Perş. Mayıs 14, 2009 2:50 pm

» İyi ki Temel var
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından samyeli1 Paz Mayıs 10, 2009 2:02 pm

» Hadi Anlat Bakalım
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından samyeli1 C.tesi Mayıs 09, 2009 5:56 pm

» Anneler den "El Kızı" Yorumları
Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimetarafından ebrar Çarş. Mayıs 06, 2009 9:44 pm

Hala sizinleyse!!!

4 posters
YazarMesaj
ebrar
Bayan Mod
Bayan Mod
ebrar

sanal hayvan : Hala sizinleyse!!! Kat92v11
CİNSİYETİ : Hala sizinleyse!!! I_icon_gender_female

PUANLAR
İTİBAR:
Hala sizinleyse!!! Left_bar_bleue100/100Hala sizinleyse!!! Empty_bar_bleue  (100/100)
REP PUANI:
Hala sizinleyse!!! Left_bar_bleue100/100Hala sizinleyse!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

Hala sizinleyse!!! Empty
MesajKonu: Hala sizinleyse!!!   Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 3:31 pm

Sevdiklerimizin değerini nolur onları kaybetmeden anlayalım.. çünkü (Allah gecinden versin)kaybettikten sonra anlasakta hiç bir işe yaramaz.. ne zamanı geri çevirmeye gücümüz yeter ne de ona özürlerimizi duyurmaya....

1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz.

2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz.
3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz.
4 yaşınızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin bütün duvarlarına resim yaparak teşekkür ettiniz.
5 yaşınızdayken sizi cici kıyafetlerle süsledi. Gördüğünüz ilk çamur birikintisine atlayarak teşekkür ettiniz.
6 yaşınızdayken okula kadar sizinle yürüdü. Sokaklarda 'GITMIYCEEEEEEEM' diye ağlayarak teşekkür ettiniz.
7 yaşınızdayken size bir top hediye etti. Komşunun camini kırarak teşekkür ettiniz.
9 yaşınızdayken size dualar öğretti, siz her seferinde unutarak teşekkür ettiniz.
11 yaşınızdayken sizi arkadaşınızla sinemaya götürdü 'Sen bizimle oturma' diyerek teşekkür ettiniz.
12 yaşınızdayken zararlı TV programlarını seyretmenizi istemedi. O evde değilken hepsini izleyerek teşekkür ettiniz.
19 yaşınızdayken okul masraflarınızı karşıladı, sizi arabayla kampusa götürdü ve eşyalarınızı taşıdı.
Arkadaşlarınız alay etmesin diye kampus kapıs ında vedalaşarak teşekkür ettiniz.
21 yaşınızdayken iş hayati ve kariyerinizle ilgili size fikir vermek istedi. 'Ben senin gibi olmayacağım' diyerek teşekkür ettiniz.
22 yaşınızdayken kep giyme töreninizde size gururla sarıldı. Avrupa seyahati için para isteyerek teşekkür ettiniz.
25 yaşınızdayken düğün masraflarınızı karşıladı, sizin için hem mutlu oldu hem çok duygulandı. Siz dünyanın bir ucuna taşınarak teşekkür ettiniz.
30 yaşınızdayken bebek bakimi hakkında size akil vermek istedi. 'Artik bu ilkel yöntemleri bırak' diyerek teşekkü r ettiniz.
40 yaşınızdayken sizi arayıp bir akrabanızın doğum gününü hatırlattı. 'Anne işim başımdan aşkın' diyerek teşekkür ettiniz.
50 yaşı nızdayken o çok hastalandı, hafta sonunda onu görmeye gittiğinizde mutlu oldu.
Ona yaşlıların çocuk gibi nazlı olduğunu söyleyerek teşekkür ettiniz.
Derken bir gün..... o öldü.
O güne kadar onun için yapmadığınız ne varsa, o anda kalbinize bir yıldırım gibi duştu....

VE BİR HİKAYE:
'Evin telefonu sabaha karşı üç buçukta çaldı. Uyku sersemi adam telefonu açtı.
Telefondaki ses annesine aitti.
Telaşlandı, korktu başlarına bir şey mi gelmişti?
Annesi 'nasılsın oğlum iyi misin?' diye sordu.
Oğlu şaşkın bir ifadeyle 'iyiyim anne hayırdır bir şey mi oldu siz iyi
misiniz?' dedi.
Annesi 'biz iyiyiz bir şeyimiz yok sadece sesini duymak istedim' dedi.
Oğlu da 'anne bunun için mi aradın saat sabahın üçbuçuğu yarında
konuşabilirdik' diyince annesi de ' rahatsız mı ettim oğlum?' dedi.

Oğlu 'evet anne rahatsız ettin' diyince annesi
'30 sene önce sen de beni bu
saate rahatsız etmiştin, doğum günün kutlu ol sun'
EĞER HALA SİZİNLEYSE, ŞİMDİ ONU HER ZAMANKİNDEN DAHA COK SEVİN
ceren
ÖĞRENCİ
ÖĞRENCİ
ceren

sanal hayvan : Hala sizinleyse!!! 3d-gir10
Ruh Hali : Hala sizinleyse!!! Hasta10

PUANLAR
İTİBAR:
Hala sizinleyse!!! Left_bar_bleue10/100Hala sizinleyse!!! Empty_bar_bleue  (10/100)
REP PUANI:
Hala sizinleyse!!! Left_bar_bleue10/100Hala sizinleyse!!! Empty_bar_bleue  (10/100)

Hala sizinleyse!!! Empty
MesajKonu: Geri: Hala sizinleyse!!!   Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 6:49 pm

Sad Sad Sad ben zaten sulu gözün tekiyim, çok güzel bi yazı olmuş.

epeydir girmiyordum foruma ilk bu yazını okudum 10 numarasın ebrar hepsini okuyacam yazılarının.

okurken ağladım canım annem benim ya Sad çok seviyorum onu.
ebrar
Bayan Mod
Bayan Mod
ebrar

sanal hayvan : Hala sizinleyse!!! Kat92v11

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

Hala sizinleyse!!! Empty
MesajKonu: Geri: Hala sizinleyse!!!   Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 7:41 pm

beğendiğine sevindim canım yararlı olabildiysem ne mutlu bana Allah'ım kimseyi sevdiğinden kötü bişekilde ayırmasın canım ya sonuçta ayrılık var Sad
sami9191
Admin
Admin
sami9191

İş/Hobiler : Müzik dinlemek,şiir yazmak
Lakap : sami can
sanal hayvan : Hala sizinleyse!!! Katze110
KİŞİSEL İLETİ : Felek Bizde Biz Felekte Kusur Ararken

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

Hala sizinleyse!!! Empty
MesajKonu: Geri: Hala sizinleyse!!!   Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 9:21 pm

süper ötesi bu paylaşımda
çıkardığım ders annelerimizin kıymetini daha çok bilelim
her daha çok sevelim
onlar bizim herşeyimiz

paylaşım için :teşekkürler: +10 rep ebrar
http://ruzgarforum.nstars.org
rüzgar
Bayan Admin
Bayan Admin
rüzgar

Lakap : zuzu
Ruh Hali : Hala sizinleyse!!! Yurekl10

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

Hala sizinleyse!!! Empty
MesajKonu: Geri: Hala sizinleyse!!!   Hala sizinleyse!!! I_icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 12:58 pm

mükemmel bi paylaşım olmuş, içim sızladı okurken canım annem geldi aklıma...
harikasın canım ebrarım :teşekkürler:
http://ruzgarkiz.tr.gg

Hala sizinleyse!!!
1 sayfadaki 1 sayfası