RÜZGAR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğinin götürdüğü yerdesin

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» KAdın Ve Erkek Farkı İşte =)
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından kilicbey_289 Cuma Kas. 25, 2011 6:42 pm

» Hot Freeze ile Msn Dondurma Resimli Anlatım
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından mavihayat Cuma Tem. 02, 2010 12:23 am

» bi soruda benden olsun bakalım...
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:50 pm

» Matematik yalan söylemez
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:13 pm

» rüzgarım süperrsin yine yau
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:58 pm

» Sametech ingilizce-Türkçe Paragraf çeviri programı
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:44 pm

» YENİ KATEGORİ VE BÖLÜM ÖNERİLERİ BURAYA...
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından FoDdEr Perş. Mayıs 14, 2009 2:50 pm

» İyi ki Temel var
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından samyeli1 Paz Mayıs 10, 2009 2:02 pm

» Hadi Anlat Bakalım
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından samyeli1 C.tesi Mayıs 09, 2009 5:56 pm

» Anneler den "El Kızı" Yorumları
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimetarafından ebrar Çarş. Mayıs 06, 2009 9:44 pm

Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır...

2 posters
YazarMesaj
rüzgar
Bayan Admin
Bayan Admin
rüzgar

Lakap : zuzu
Ruh Hali : Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Yurekl10
CİNSİYETİ : Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_gender_female

PUANLAR
İTİBAR:
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Left_bar_bleue100/100Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Empty_bar_bleue  (100/100)
REP PUANI:
Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Left_bar_bleue100/100Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Empty_bar_bleue  (100/100)

Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Empty
MesajKonu: Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır...   Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 12:36 pm

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış.
Komidinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayak ucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş. Aspirinleri içerken,komodindeki not dikkatini çekmiş; "Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta.Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum".
Kalkıp,giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş. Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor.
Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor. Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;
- Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun?
- Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı. Adam, şaşırmış vaziyette:
- Anlayamadım. O zaman niye her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?
- Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp,pantalonunu çıkarmaya çalıştığında, "Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin.

[
kimse üstüne alınmasın İsyanım var

hahaha hahaha hahaha
http://ruzgarkiz.tr.gg
sami9191
Admin
Admin
sami9191

İş/Hobiler : Müzik dinlemek,şiir yazmak
Lakap : sami can
sanal hayvan : Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Katze110
KİŞİSEL İLETİ : Felek Bizde Biz Felekte Kusur Ararken

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır...   Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır... I_icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:03 pm

hahaha hahaha hahaha

vay beee süpermişhahahahahaha
hahahahahaha
http://ruzgarforum.nstars.org

Akıllı adam sarhoşkende akıllıdır...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mavi Bakışlı ADAM