RÜZGAR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğinin götürdüğü yerdesin

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» KAdın Ve Erkek Farkı İşte =)
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından kilicbey_289 Cuma Kas. 25, 2011 6:42 pm

» Hot Freeze ile Msn Dondurma Resimli Anlatım
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından mavihayat Cuma Tem. 02, 2010 12:23 am

» bi soruda benden olsun bakalım...
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:50 pm

» Matematik yalan söylemez
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:13 pm

» rüzgarım süperrsin yine yau
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:58 pm

» Sametech ingilizce-Türkçe Paragraf çeviri programı
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:44 pm

» YENİ KATEGORİ VE BÖLÜM ÖNERİLERİ BURAYA...
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından FoDdEr Perş. Mayıs 14, 2009 2:50 pm

» İyi ki Temel var
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından samyeli1 Paz Mayıs 10, 2009 2:02 pm

» Hadi Anlat Bakalım
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından samyeli1 C.tesi Mayıs 09, 2009 5:56 pm

» Anneler den "El Kızı" Yorumları
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimetarafından ebrar Çarş. Mayıs 06, 2009 9:44 pm

Paragrafta yirmi çalgı gizli =)

3 posters
YazarMesaj
rüzgar
Bayan Admin
Bayan Admin
rüzgar

Lakap : zuzu
Ruh Hali : Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Yurekl10
CİNSİYETİ : Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_gender_female

PUANLAR
İTİBAR:
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Left_bar_bleue100/100Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Empty_bar_bleue  (100/100)
REP PUANI:
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Left_bar_bleue100/100Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Empty_bar_bleue  (100/100)

Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Empty
MesajKonu: Paragrafta yirmi çalgı gizli =)   Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 3:01 am

paragrafta 20 çalgı aleti gizli buyrun bakalım gizli YoK

Aşağıdaki paragrafa çeşitli kültürlerden yirmi adet çalgı gizledim.

(Not: Yazıdaki ifadenin herhangi bir kıymeti hakikiyesi yoktur. )

Tefecilik artmıştı, tarihinde olmadığı kadar rezillik diz boyu, huzur nanaydı. Böyle giderse seneye kalmaz ülke mandaya dönecekti. Ortalıkta seçim balonu dolanıyordu. Köstence'deki karkastan yetmişbirde inşa edilmiş astar boyalı binadaki paşalar, 'Şef, lüten birşeyler yapalım!' diyorlardı. Kudüs işgal edilmiş; o, bu ayrımı yapılmadan halk kırmızı kapılı binaya götürülüp hapsediliyordu. Artık harp kaçınılmazdı. Slav tahrikçiler Batum başta olmak üzere bir ucu Raman'a uzanan sabotaj organizasyonları düzenliyorlardı. Bunlar niye önlenemiyordu? Bu kadar, bu kadar mı acizdik ?

http://ruzgarkiz.tr.gg
beydili
Süper Mod
Süper Mod
beydili

İş/Hobiler : ne olsa yaparım
Lakap : boş vir lakabı
sanal hayvan : Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Cccfis12
Ruh Hali : Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Aggres10

PUANLAR
İTİBAR:
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Left_bar_bleue50/100Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Empty_bar_bleue  (50/100)
REP PUANI:
Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Left_bar_bleue50/100Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Empty_bar_bleue  (50/100)

MesajKonu: Geri: Paragrafta yirmi çalgı gizli =)   Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 1:01 pm

rüzgar demiş ki:

paragrafta 20 çalgı aleti gizli buyrun bakalım gizli YoK

Aşağıdaki paragrafa çeşitli kültürlerden yirmi adet çalgı gizledim.

(Not: Yazıdaki ifadenin herhangi bir kıymeti hakikiyesi yoktur. )

Tefecilik artmıştı, tarihinde olmadığı kadar rezillik diz boyu, huzur nanaydı. Böyle giderse seneye kalmaz ülke mandaya dönecekti. Ortalıkta seçim balonu dolanıyordu. Köstence'deki karkastan yetmişbirde inşa edilmiş astar boyalı binadaki paşalar, 'Şef, ten birşeyler yapalım!' diyorlardı. Kudüs işgal edilmiş; o, bu ayrımı yapılmadan halk kırmızı kapılı binaya götürülüp hapsediliyordu. Artık harp kaçınılmazdı. Slav tahrikçiler Batum başta olmak üzere bir ucu Raman'a uzanan sabotaj organizasyonları düzenliyorlardı. Bunlar niye önlenemiyordu? Bu kadar, bu kadar mı acizdik ?

ben aşagidakileri bulabildim gerisini diğer yarışmacı arkadaşlar bulsun gayrı

tef
zil
zurna
keman
flüt
org
darbuka

sami9191
Admin
Admin
sami9191

İş/Hobiler : Müzik dinlemek,şiir yazmak
Lakap : sami can
sanal hayvan : Paragrafta yirmi çalgı gizli =) Katze110
KİŞİSEL İLETİ : Felek Bizde Biz Felekte Kusur Ararken

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

MesajKonu: Geri: Paragrafta yirmi çalgı gizli =)   Paragrafta yirmi çalgı gizli =) I_icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 5:44 pm

ben de mızıkayı buldum paragrafta İsyanım var
http://ruzgarforum.nstars.org

Paragrafta yirmi çalgı gizli =)
1 sayfadaki 1 sayfası