RÜZGAR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğinin götürdüğü yerdesin

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» KAdın Ve Erkek Farkı İşte =)
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından kilicbey_289 Cuma Kas. 25, 2011 6:42 pm

» Hot Freeze ile Msn Dondurma Resimli Anlatım
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından mavihayat Cuma Tem. 02, 2010 12:23 am

» bi soruda benden olsun bakalım...
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:50 pm

» Matematik yalan söylemez
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 6:13 pm

» rüzgarım süperrsin yine yau
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:58 pm

» Sametech ingilizce-Türkçe Paragraf çeviri programı
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından ferudun06 Salı Şub. 23, 2010 5:44 pm

» YENİ KATEGORİ VE BÖLÜM ÖNERİLERİ BURAYA...
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından FoDdEr Perş. Mayıs 14, 2009 2:50 pm

» İyi ki Temel var
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından samyeli1 Paz Mayıs 10, 2009 2:02 pm

» Hadi Anlat Bakalım
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından samyeli1 C.tesi Mayıs 09, 2009 5:56 pm

» Anneler den "El Kızı" Yorumları
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimetarafından ebrar Çarş. Mayıs 06, 2009 9:44 pm

Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru?

2 posters
YazarMesaj
ebrar
Bayan Mod
Bayan Mod
ebrar

sanal hayvan : Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Kat92v11
CİNSİYETİ : Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_gender_female

PUANLAR
İTİBAR:
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Left_bar_bleue100/100Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Empty_bar_bleue  (100/100)
REP PUANI:
Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Left_bar_bleue100/100Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Empty_bar_bleue  (100/100)

Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Empty
MesajKonu: Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru?   Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:18 am

Anneni mi daha çok seviyorsun,babanı mı ?

Büyüyünce ne olacaksın? calabi

Ben senin küçüklüğünü bilirdim yapma ya . beni hatırladın mı?(he hatrladım alala Smile )
tongue

Ben bu kadarına tercüman olabildim Smile ekleyebilir ya da bu sorulardan birini seçebilirsiniz
sami9191
Admin
Admin
sami9191

İş/Hobiler : Müzik dinlemek,şiir yazmak
Lakap : sami can
sanal hayvan : Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Katze110
KİŞİSEL İLETİ : Felek Bizde Biz Felekte Kusur Ararken

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

MesajKonu: Geri: Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru?   Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 10:42 pm

ALLAH NEREDE?

BÜYÜYÜNCE NE OLCAN?

ANNEN BABAN NERELİ?

KİMLERDENSİNİZ?

NERDE OTURUYORSUNUZ?

ZAYIF VAR MI? 3no1

gibi sorulara küçükken aşina olmuştum...
http://ruzgarforum.nstars.org
ebrar
Bayan Mod
Bayan Mod
ebrar

sanal hayvan : Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? Kat92v11
CİNSİYETİ : Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_gender_female

PUANLAR
İTİBAR:
REP PUANI:

MesajKonu: Geri: Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru?   Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru? I_icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 10:58 pm

:hihi bak onlar aklıma gelmemişti tamam

Çocukluğunuzda nefret ettiğiniz soru?
1 sayfadaki 1 sayfası